Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Written by 15:15 ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Motoryzacja

Preparaty do regeneracji skrzyni biegów i silnika – jak działają

Właściciele samochodów mają od jakiegoś czasu bardzo interesującą możliwość zadbania o stan silnika swojego samochodu. Chodzi mianowicie o preparaty ceramiczne, które dają świetne rezultaty. Ich zasada działania jest bardzo prosta, mianowicie do komory silnika trzeba wlać taki preparat do regeneracji silnika i zacząć z nim jeździć. Już po przejechaniu kilkuset kilometrów na metalowych elementach wytworzy się bardzo cienka, a jednocześnie wytrzymała warstwa, która przynosi silnikowi wiele korzyści. Przede wszystkim znacznie zmniejsza ona tarcie, dzięki czemu silnikowe części wolniej się zużywają. To w dłuższym okresie czasu może uchronić przed poważnymi awariami, których naprawa mogłaby pochłonąć spore koszty.

Regeneracja silnika tą metodą przynosi jeszcze kilka dodatkowych korzyści. To, na co na pewno właściciele zwrócą uwagę, to zmniejszenie wydatków na paliwo, i to niekiedy dość spore. Według badań zastosowanie tej metody pozwala oszczędzić od trzech do nawet piętnastu procent paliwa, tak więc oszczędności są naprawdę spore. Dodatkowo w wielu przypadkach silnik zyskuje też trochę mocy, choć często zmiany są słabo zauważalne. Jeśli ktoś chce, to może także się zdecydować na Dodatek do oleju skrzyni biegów, który działa na podobnej zasadzie jak ten do silnika. W przypadku skrzyni zalety także są szybko zauważalne. Na przykład w postaci lżejszego wbijania przełożeń, znacznie ciszej pracy czy też większej trwałości i precyzji działania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 25 times, 1 visits today)
Zamknij